Müügi- ja tagastustingimused


• Toodete tellimine ja arvete tasumine
Valige välja endale sobivad tooted ja lisage need ostukorvi. Kui kõik soovitud tooted on lisatud ostukorvi, vajutage lingile ”Soorita ost” ja seejärel valige Teile sobiv kauba kättetoimetamise viis. Seejärel täitke tellimiseks vajalikud andmed ning vajutage lingile “Kinnitan tellimuse”.

Kauba eest tasumiseks on Teil järgmised võimalused:

1) Pangalink - mugavaim viis kauba eest tasumiseks teie internetipanga kaudu

2) Paypal – Teid juhatatakse peale tellimuse kinnitamist koheselt Paypal keskkonda, kus saate kauba eest tasuda.

3) Krediitkaardimakse –  Tasuge ostu eest krediitkaardiga. Pärast makse sooritamist palume KINDLASTI vajutada "Tagasi e-poodi" lingile! Vastasel korral ei registreeru Te süsteemis.

4) Arvega tasumine - Koheselt laekub ka Teie poolt ankeedis täidetud e-maili aadressile Tellimusekinnitus ehk Ettemaksu arve.
Kui Te ei ole ettemaksu tasunud 3 päeva jooksul, siis üldjuhul me tühistame automaatselt ka Teie tellimuse.
Jälgige, et maksmisel märgite selgituste lahtrisse ettemaksu arve numbri.

Kui Te mingil põhjusel ei usalda internetist tellimist ja ei taha seetõttu sooritada ettemaksu kauba eest, palun jätke teade meie e-maili aadressile: estcraft@estcraft.com - leiame Teie jaoks muu lahenduse.


• Tarneaeg
Estcrafti poolt pakutav tootevalik ei ole masstoodang. Laos olemasolevad tooted postitame järgmisel tööpäeval, pärast kauba eest tasumist. Eritellimuste puhul ja juhul, kui toode laos puudub, võtab selle valmistamine aega kuni 2 nädalat, sõltuvalt toote omapärast. Toote valmimise tähtaja teatame Teie e-mailile. Lõplik tarneaeg sõltub valitud transpordiviisist ning sihtriigist. (vt. allpool)


• Transport
Kauba hinnale lisandub paki saatmise tasu, sõltuvalt teenuse pakkujast:
1) Eesti Post riigisisene - Eesti sisene postikulu Eesti Postiga on 2,99 EUR.
2) Eesti Post ülemaailmne - posti saatmise kulud ülemaailmselt lennupostiga 19,99 EUR. Paki saate kätte Teile lähimast postkontorist. Kohale toimetamise aeg Euroopasse on üldjuhul 5 päeva ja mujale riikidesse umbes 10 päeva.
3) SmartPost pakiautomaat - Niipea kui pakk jõuab sihtkoha pakiautomaati, saadame paki saaja mobiiltelefonile SMS-teate, kus on kogu vajalik info paki kättesaamiseks. Paki kättesaamiseks pole automaadi juures vaja teha muud kui sisestada puutetundlikul ekraanil SMSis sisaldunud uksekood – selle peale avaneb õige kapiuks ja pakk ongi käes! Kõikidel pakkidel postikulu 2,99 EUR.
4) Omniva pakiautomaat - Omnivaga on pakkide vastuvõtmine imelihtne, selleks kulub vaid 15 sekundit. Proovige järele! Peale teavitava SMS-i saamist minge pakiautomaadi juurde. Sisestage SMS-iga saadud uksekood. Võtke avanenud kapist pakk vastu.
Kõikidel pakkidel postikulu 2,99 EUR.
5) Omniva kuller - kiireim postiviis, kus pakk tuuakse tööpäeviti teile kätte järgmisel päeval pärast postitamist. Hind 5,99 EUR.
6) Kokkuleppel on võimalik kasutada ka muid transpordiviise (DHL, Cargo, FedEx jm). 


• Kaupade tagastamine
Kui meie poolt saadetud kaup teile mingil põhjusel ei sobi on Teil 14 päeva jooksul õigus see meile tagastada. Kaup peab olema originaalpakendis ning ei tohi olla kasutatud. Raha tagastatud kauba eest kantakse kliendi arveldusarvele 7 päeva jooksul peale kauba tagasi jõudmist müüjale. Kauba saatekulu ja tagasisaatmise kulu tagastamisele ei kuulu.


Hind
NB! Estcraft.com kaupade hinnad sisaldavad kõiki Eesti siseriiklikke makse, kaasaarvatud käibemaksu 20%. Euroopa Ühenduse sisene kaupade liikumine (import-eksport) on tollivaba. Pakkide tellimiseks väljapoole Euroopa Ühendust tuleb kliendil arvestada võimalike kaasnevate tollimaksudega, mille klient peab kauba kättesaamisel tasuma oma sihtriigis.


• Lisainfo
Kui Teil tekib küsimusi meie toodete või nende tellimise kohta, võtke meiega ühendust e-maili estcraft@estcraft.com teel.


• Lõppsätted

Teie poolt esitatud andmed loeme konfidentsiaalseks ja ei edasta neid kolmandatele osapooltele välja arvatud seaduses ettenähtud korras. Ostu-müügi leping loetakse sõlmituks, kui ostja on saatnud müüjale tellimuse ja müüja on talle vastu saatnud arve selle tasumiseks.

Head ostlemist!